Saszan, idolka nastolatek na PGE ARENIE

Weź udział w naszym konkursie. Wejdź na https://www.facebook.com/PGEArena

Ma ponad 200 tysięcy fanów na Facebooku, a jej kanał na YouTube wyświetlano już prawie 6 milionów razy. Saszan, idolka nastolatków, zaśpiewa podczas Dnia Dziecka przy PGE ARENIE. Wcześniej spotka się z tymi, którzy wygrają zaproszenie w konkursie na Facebooku.

Sukces zapewniły jej przed dwoma laty przeboje „Świat jest nasz” i „Wybrałam”. Piosenki, które opublikowała w internecie, szybko przyniosły wielką popularność nastoletniej wówczas Saszan. Wydana w ubiegłym roku debiutancka płyta błyskawicznie dotarła na 2. miejsce oficjalnej listy sprzedawanych płyt.

Wokalistka, celebrytka i blogerka dziś ma 20 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd muzyki pop w Polsce. Przebojem robi karierę w showbiznesie – niedawno mogli ją poznać widzowie telewizyjnego programu „Celebrity Splash”.

W niedzielę, 31 maja, o godzinie 16.30 dziewczyna o charakterystycznych różowych włosach pojawi się na scenie przy PGE ARENIE. Jej koncert będzie kulminacyjnym punktem wielkiego rodzinnego festynu z okazji Dnia Dziecka.  

Najzagorzalsi fani Saszan będą mogli poznać ją osobiście. Podczas festynu, o godzinie 15.30, rozpocznie się ekskluzywne spotkanie z gwiazdą. Zaproszenia czekają na 40 osób, które najbardziej kreatywnie i ciekawie odpowiedzą na spotkanie, dlaczego to właśnie one powinny spotkać się z artystką. Konkurs na Facebooku startuje w poniedziałek, 25 maja,
na profilach Miasta Gdańska i PGE ARENY.
 

Koncert młodzieżowej gwiazdy już tradycyjnie zwieńczy wielki festyn z okazji Dnia Dziecka przy PGE ARENIE. W ubiegłym roku zaśpiewał tutaj Dawid Kwiatkowski. Jego występ
i całodzienna zabawa przyciągnęły wówczas blisko 65 tysięcy osób. Jak będzie tym razem? Wstęp na koncert jest wolny. 

Saszan2

 

 

Newsletter

Formularz kontaktowy