Dojazd na mecz Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz

Sportowa #MocWrażeń na Stadionie Energa Gdańsk

Podpowiadamy jak dojechać na mecz Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz.

Dojazd kolejkami SKM:

• na mecz można dojechać darmowym pociągiem SKM, który będzie kursował na trasie Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion Expo - Gdańsk Główny. Kolejki kursują z peronu 5. Rozkład: tutaj
• tramwaje linii 10 i autobusy linii 158 będą jeździły wg codziennego rozkładu jazdy.

Dojazd samochodem:
• w dniu meczu dostępny będzie płatny parking P4Opłata 15zł przy wjeździe. Płatność wyłącznie gotówką. Osoby niepełnosprawne posiadające przepustkę na parking P5 mogą zaparkować na bursztynkach.

Poniżej oficjalny komunikat ZTM Gdańsk:

„W związku z organizowanym meczem w dniu 18.08.2017r. Lechia Gdańsk – Sandecja Nowy Sącz na potrzeby meczu wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca parkingowe dla autokarów w ciągu ul. Marynarki Polskiej, od skrzyżowania z ul. Śnieżnej do ulicy Uczniowskiej.
 
Głównym środkiem transportu na dojazd do stadionu i na powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo. Uwaga! Pociągi SKM nie zatrzymują się na przystanku "Gdańsk Nowe Szkoty"!
Tramwaje linii 7 i 10 oraz autobusy linii 158 będą funkcjonować według obowiązujących stałych codziennych rozkładów jazdy i wg stałej taryfy biletowej."

Newsletter

Formularz kontaktowy