Informacje parkingowe - mecz Polska - Holandia

Od godziny 17:30 pod Stadion podjechać będą mogły tylko osoby z kartami parkingowymi PZPN i zakupionymi biletami parkingowymi

Towarzyski mecz Polska-Holandia już 1 czerwca! Dla wszystkich kibiców przygotowaliśmy informacje parkingowe.

W dniu meczu na parking przy Stadionie Energa Gdańsk będzie można wjechać tylko i wyłącznie z kartą parkingową wydaną przez PZPN lub z zakupionym wcześniej biletem parkingowym. Bilety kupować można poprzez stronę www.kupbilet.pl, a ich cena to 20 złotych. W dniu meczu nie będzie możliwości zakupienia biletów parkingowych na miejscu.

Od godziny 17:30 nastąpi zmiana organizacji ruchu, zamknięte zostaną ulice Żaglowa i Pokoleń Lechii Gdańsk, a wjazd do tej strefy możliwy będzie wyłącznie na podstawie wyżej wymienionych dokumentów.

Dla osób niepełnosprawnych przewidziano 100 miejsc parkingowych, wjazd na parking wyłącznie na podstawie okazanej „Europejskiej Karty Osoby Niepełnosprawnej”.

Poniżej przedstawiamy mapę poglądową z lokalizacjami parkingów miejskich. Parking nr 1 (czyli Park&Ride przy węźle dzielnicowym) jest parkingiem, z którego kursować będą autobusy pod Stadion.

parkingi

Newsletter

Formularz kontaktowy