Nowe pakiety biletów na mecze Lechii Gdańsk

Kibicuj Lechii Gdańsk na bursztynowym Stadionie!

Do sprzedaży trafiły pakiety biletów na trzy najbliższe spotkania Biało-Zielonych, a kibice posiadający karnet będą mogli teraz zakupić w przedsprzedaży dodatkowe wejściówki na mecz z Arką Gdynia.

Lechia Gdańsk wprowadza pakiety zawierające wejściówki na 3 najbliższe mecze na Stadionie Energa Gdańsk - z Legią Warszawa, Zagłębiem Lubin oraz Arką Gdynia. Ceny pakietów kształtują się następująco:

  • trybuna czerwona - 210 zł bilet normalny, 105 zł bilet ulgowy
  • trybuna żółta - 150 zł bilet normalny, 75 zł bilet ulgowy
  • trybuna zielona - 90 zł bilet normalny, 45 zł bilet ulgowy
  • trybuna niebieska - 105 zł bilet normalny, 60 zł bilet ulgowy

Przy zakupie pakietu nabywca otrzyma również voucher o wartości do 50 zł do wykorzystania w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk. Voucher zrealizować będzie można do końca marca po dokonaniu zakupów produktów nieobjętych promocją za co najmniej 60 zł.

Rusza także przedsprzedaż biletów dla osób posiadających karnety na cieszące się ogromnym zainteresowaniem spotkanie z Arką Gdynia. Właściciele aktywnego karnetu będą mogli nabyć dodatkowo do pięciu biletów na derby Trójmiasta i pójść na mecz z rodziną lub znajomymi. Oferta obowiązuje do 2 kwietnia.

Wszystkie wymienione bilety można zakupić poprzez stronę internetową bilety.lechia.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.Do zobaczenia na Stadionie Energa Gdańsk!

Newsletter

Formularz kontaktowy