#Tutajw2017 – imprezy w FUN ARENIE

Podsumowanie roku na Stadionie Energa Gdańsk

FUN ARENA to największe centrum rozrywki i rekreacji na Pomorzu. Posiada atrakcje zarówno dla rodzin z dziećmi, nastolatków, osób dorosłych, firm czy grup zorganizowanych. Oferuje ciekawe formy spędzania czasu wolnego takie jak gokarty, park trampolin, paintball czy escaperoomy. Goście chętnie odwiedzają nie tylko dostępne w FUN ARENIE stałe atrakcje, ale także organizowane przez nas okolicznościowe wydarzenia. 

Jednym z nich był Walentynkowy turniej „Para na Parę” (http://bit.ly/2j2QVKw). W wyzwaniu wzięło udział ponad 20 odważnych par. Ich umiejętności współpracy zostały wystawione na próbę w 7 różnych konkurencjach. Pary, które najlepiej poradziły sobie z wyzwaniami wygrały m.in. sesję zdjęciową na stadionie czy bilety do kina. 

Jak co roku FUN ARENA uczestniczyła w targach tj.: Free Time Festiwal (http://bit.ly/2j2zFor) czy Targi Gra i Zabawa (http://bit.ly/2j190st) dla miłośników nietuzinkowych rozrywek. Prezentowaliśmy tam dostępne atrakcje i możliwości jakie oferuje nasze centrum.

Latem, na plaży w Brzeźnie, organizowaliśmy kolejną edycję naszego konkursu na budowanie stadionów z piasku. W zabawie wzięło udział kilkanaście drużyn. Niektórzy przynieśli ze sobą nawet specjalne rekwizyty – mini surykatkę, bramki piłkarskie czy herb Lechii. Budowle były niesamowite.

Każdego roku FUN ARENĘ odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób. Nie tylko po to, żeby skorzystać z dostępnych atrakcji, ale także, by kupić bilet na zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk czy punkt widokowy znajdujący się tuż pod kopułą bursztynowego obiektu. To właśnie w FUN ARENIE startują popularne wycieczki z przewodnikiem. Rekordowym miesiącem, w którym stadion zwiedziło najwięcej osób był sierpień.

W 2017 roku powstało w FUN ARENIE kilka nowych atrakcji. Playground Arena największy plac zabaw w Trójmieście (http://bit.ly/2zbnNG8), a także inne niż wszystkie gokarty – Crazy Cart (http://bit.ly/2yrt0WI), które pojawiły się u nas w okresie letnim. To pierwsze w Polsce maszyny inspirowane driftem.

W tym roku stworzyliśmy także wyjątkową, dmuchaną replikę naszego stadionu, która pojawiała się na różnych wydarzeniach m.in. podczas konkursu na plaży w Brzeźnie (http://bit.ly/2BInL7bhttp://bit.ly/2BInL7b), na Jarmarku Św. Dominika (http://bit.ly/2Ahjtay) czy biegowym wydarzeniu Gdańsk Business Run. Wielka, dmuchana makieta stadionu, na której bawią się dzieci pojawiła się także na finale akcji Wigilijna Paczka w Amber Expo. 

Newsletter

Formularz kontaktowy