#Tutajw2017 – prozdrowotne projekty CSR

Podsumowanie roku na Stadionie Energa Gdańsk

Jesteśmy pierwszym w Polsce stadionem, który wprowadził własną politykę CSR. W ramach naszych działań staramy się promować sport oraz zdrowy tryb życia i zachęcać do wspólnej aktywności.

W 2017 roku zorganizowaliśmy 6 edycji naszego pionierskiego, bezpłatnego projektu Ekstra FAN. Dwie z nich prowadziliśmy wspólnie z ERGO ARENĄ, dzięki czemu uczestnicy programu mieli okazję poznać jeszcze więcej dyscyplin sportowych.  Po raz pierwszy stworzyliśmy także dwie edycje projektu dla pań – Ekstra FAN Ladies.

Od wiosny do jesieni w każdą sobotę spotykaliśmy się przy stadionie na bezpłatnych warsztatach Biegam Bo Lubię (http://bit.ly/29D5RXB) oraz warsztatach rolkarskich (http://bit.ly/2AG9hs9). Wspólnie pracowaliśmy nad polepszeniem kondycji, ćwiczyliśmy nowe techniki biegania i jazdy. W listopadzie stworzyliśmy także zimową wersję zajęć dla miłośników biegania – Biegam Bo Lubię #NOCĄ. Uczestnicy spotykają się w każdy poniedziałek o godz. 20.00. Nie straszny im mróz J

Jesienią uruchomiliśmy także pierwszą w Polsce Ligę Piłki Chodzonej – Retro Tempo. Projekt stworzony z myślą o seniorach i osobach z ograniczeniami ruchowymi cieszył się zainteresowaniem nie tylko uczestników, ale także mediów. Finał pierwszej edycji projektu odbył się na początku grudnia, a zawodnicy już pytają o kolejną (http://bit.ly/2jUBHEo).

Oprócz naszych autorskich projektów angażowaliśmy się także w inne wydarzenia promujące sport np. nocny przejazd rolkarski ulicami Trójmiasta  (http://bit.ly/2BbY2Yw), Rowerowy Maj, Wyścig wózków (http://bit.ly/2AiFful), czy ogólnoświatową akcję #MoreThanFootball (http://bit.ly/2p0EpfR) promującą działania CSR prowadzone przez instytucje związane z piłką nożną.

Mamy nadzieję, że w następnym roku uda nam się dalej promować ducha sportu i zachęcać do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Newsletter

Formularz kontaktowy