#Tutajw2017 – wydarzenia biznesowe i eventy

Podsumowanie roku na Stadionie Energa Gdańsk

Stadion Energa Gdańsk to miejsce, gdzie można nie tylko obejrzeć mecz czy spotkać się z przyjaciółmi w FUN ARENIE. To także idealna lokalizacja do zorganizowania na biznesowego spotkania czy firmowego eventu.

Stadion posiada szeroką ofertę biznesowo-evetową. Goście mają do dyspozycji kilkanaście, różnorodnej wielkości sal począwszy od kilkuosobowych lóż VIP, które można wynająć np. na mecze Lechii Gdańsk, Reprezentacji Polski, czy koncerty gwiazd, po reprezentacyjną przestrzeń konferencyjno-wystawienniczą ATOM CLUB z widokiem na murawę, która pomieści nawet 1400 osób.

W tym roku organizowaliśmy w stadionowej przestrzeni wiele inspirujących i ciekawych eventów. Były to m.in. studniówki (http://bit.ly/2BamkCe) – niezapomniane imprezy z widokiem na murawę, targi zabawek (http://bit.ly/2BQoYdn) – raj dla dzieci czy największe w Polsce zawody dla testerów oprogramowania Testing Cup (http://bit.ly/2j2FCC2).

Latem fani Lechii Gdańsk mieli okazję spotkać piłkarzy Biało-Zielonych podczas kolacji na obrzeżach murawy, którą organizowaliśmy po raz kolejny (http://bit.ly/2C3HcqU).

W 2017 roku gościliśmy również uczestników dwóch edycji spotkań Młodzi i Miłość oraz badaczy, inwestorów i twórców startupów na konferencji Venture Day dotyczącej innowacji z branży morsko-logistycznej (http://bit.ly/2ivJZlc).

Co roku w okresie świątecznym przygotowujemy specjalne oferty na organizację firmowych spotkań wigilijnych (http://bit.ly/2AuZ0M1), które cieszą się dużą popularnością wśród lokalnych przedsiębiorstw.

Mamy nadzieję, że przyszłym roku uda nam się zorganizować jeszcze więcej inspirujących eventów!

Newsletter

Formularz kontaktowy