Wydarzenia sportowe z klasą - relacja z meczu Lechia Gdańsk-Legia Warszawa

 

Drugi w tym sezonie mecz Lechii Gdańsk z Legią Warszawa obejrzało na PGE ARENIE 23.784 widzów. Kibiców po raz kolejny przywitały stanowiska grillowe i miejsca pełne atrakcji dla najmłodszych. Goście w strefie biznesowej wysłuchali koncertu Michała Cieśluka z Mikołajem Mikołajewskim i mogli przymierzyć się do Rolls-Royce’a.
Sportowo mecz wiązał się z emocjami już na długo przed pierwszym gwizdkiem. Kibice gospodarzy kalkulowali możliwości awansu na wyższą pozycję w tabeli Ekstraklasy i awans do Pucharów Europy, a goście, którzy przyjechali z Warszawy liczyli, że Legia wróci na pozycję lidera. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, jednak bez względu na preferencje sportowe, każdy, kto uczestniczył w tym widowisku mógł znalazł coś dla siebie.
Tak jak przed poprzednim meczem, na kibiców na zewnątrz stadionu czekały punkty gastronomiczne serwujące dania z grilla. Ten sposób przygotowania się do meczu ponownie cieszył się dużym zainteresowaniem. Dla dzieci zorganizowane były również odpowiednie atrakcje, takie jak ogromne dmuchane boisko, gdzie dzieci mogły poczuć się jak tzw. piłkarzyki.
- PGE ARENA Gdańsk to nie tylko stadion i mecze. Chcemy, by najbardziej wymagający goście mogli u nas spotkać się w dobrym towarzystwie, nawiązać cenne kontakty i spędzić miło czas. Stąd pomysł na towarzyszące meczom koncerty, atrakcje kulinarne i inne niespodzianki – mówi Tomasz Kowalski, Prezes Zarządu Arena Gdańsk Operator Sp. z o.o., która zarządza obiektem.
W części biznesowej stadionu na kibiców czekały dodatkowe emocje łączące energię i jakość z wysoką klasą. Strefę Lechia Gdańsk Prestige Club wypełniła żywiołowa muzyka duetu Cieśluk Mikołajewski, a w głębi restauracji Atom Club, kibice mieli możliwość przymierzyć się do pięknego samochodu z klasą.
Michał Cieśluk to utalentowany muzyk sesyjny, multi-instrumentalista. Rozwijał swój warsztat muzyczny w Anglii i Irlandii, gdzie występował przed koncertami wielkich gwiazd. Współpracował z Czesławem Mozilem i Gienkiem Loską. Dotąd wydał pięć płyt, w tym dwie solowe. Podczas środowego koncertu w PGE ARENIE porwał publiczność swoim żywiołowym temperamentem i perfekcyjną techniką gry na skrzypcach. Samochód zaś to Rolls-Royce Wraith z silnikiem o mocy 632 KM, który z prezentowanym wyposażeniem kosztuje 2,1 mln zł. Zaskakują w tym samochodzie drzwi otwierające się do przodu a podsufitka z imitacją rozgwieżdżonego nieba chwytała za serce każdego, kto postanowił wsiąść do auta. Podczas poprzednich meczów w strefie Lechia Gdańsk Prestige Club można było zobaczyć m.in. nowy model Mercedesa CLA Shooting Brake i motocykle Harley Davidson.
Po meczu, wszyscy goście strefy Lechia Gdańsk Prestige Club otrzymali specjalne zaproszenia na after party w kilku sopockich klubach. Ten sezon Ekstraklasy skończył się już dla PGE ARENY, jednak stadion pełną parą przygotowuje się już do przyjęcia reprezentacji Polski, która zagra z reprezentacją Grecji za niecałe dwa tygodnie, 16 czerwca. Zapraszamy.

 

 

Newsletter

Formularz kontaktowy