Plan zdjęciowy: sesje foto/video

STADION ENERGA GDAŃSK to miejsce jedyne w swoim rodzaju, magiczne i imponujące

Stadion, który rozpoznawalny jest nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jego architektura i funkcjonalność doceniane są zarówno przez środowiska eksperckie jak i opinię publiczną. Obiekt nagradzany jest w wielu konkursach i plebiscytach, m.in. I miejsce za projekt w konkursie "The Stadium Business Award 2012" oraz brązowy medal w 2013r. za najlepszy obiekt sportowy i rekreacyjny w kategorii stadion w konkursie organizowanym przez IAKS International, Komitet Olimpijski (IOS) oraz Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski (IPC).

STADION ENERGA GDAŃSK to już rozpoznawalna i silna marka. Umożliwiamy komercyjne wykorzystanie wizerunku jednego z najnowocześniejszych i najpiękniejszych stadionów świata po to, by nasi partnerzy mogli wykorzystać potęgę stadionu we własnych celach biznesowych czy artystycznych. STADION ENERGA GDAŃSK to bowiem doskonały plan zdjęciowy spotów reklamowych, a nawet filmów fabularnych i seriali. To unikalna sceneria na potrzeby sesji fotograficznych na potrzeby promocyjne (np. albumów, katalogów, folderów lub kalendarzy). STADION ENERGA GDAŃSK może stać się także wybiegiem dla modelek prezentujących ekskluzywną biżuterię czy nowe trendy mody… wszystko zależy od Państwa wyobraźni i potrzeb.

STADION ENERGA GDAŃSK to również doskonałe miejsce do ślubnych sesji zdjęciowych. Organizacja sesji ślubnej na bursztynowym stadionie, to jedyna okazja, aby w wyjątkowy sposób uwiecznić najważniejszy dzień w życiu nowożeńców. Młode Pary, kibice Gdańskiej Lechii lub miłośnicy obiektów sportowych, mogą skorzystać z pięknych widoków jakie proponuje stadion. Loże VIP, restauracja ATOM CLUB, szatnie zawodników, trybuny, a przede wszystkim serce stadionu – murawa, to główne punkty sesji zdjęciowych na STADIONIE ENERGA GDAŃSK. Ze szczegółową ofertą sesji ślubnych można zapoznać się tutaj.

Zapraszamy do współpracy w zakresie wykorzystania STADIONU ENERGA GDAŃSK na potrzeby planów zdjęciowych i realizacji sesji fotograficznych.

ico info Skontaktuj sie z nami: +48 58 76 88 656

 

Newsletter

Formularz kontaktowy